Skarby żony dziadka - drugi blog.

zima

Posypało śniegiem - 20 02.2016.

 

DSC05690.JPG

 

Mam dzisiaj cholernego pecha.......napisałam się przez godzinę  i niestety wszystko wraz ze zdjęciami poszło w eter bo notki nie szło zapisać - wstawiłam drugi raz foty jak się uda opublikować to może jeszcze dzisiaj wszystko drugi raz dopiszę ale to już nie będzie to. Dlaczego człowiek popełnia ciągle jakieś błędy mogłam sobie to wszystko skopiować do folderu - trudno mądry po szkodzie.

 

DSC05693.JPG

 

Posypało wczoraj śniegiem , rano wstając było już biało na podwórku a wnusia z samego rana zadowolona że śnieg jest poleciała lepić bałwana. Naleciało tego śniegu troszkę więc poszłam zrobić i ja kilka fotek bo może to być ostatni śnieg w tym roku bo nie zapowiadają dalszej zimy. Byle by nie było tak jak lata wstecz że śniegiem sypało raz w kwietniu a któregoś roku nawet w maju......ale aura lubi nam robić niespodzianki więc nigdy nic nie wiadomo. Na ostatnim spotkaniu ze znajomymi koleżanka przywiozła mi zdjęcia , które kiedyś były na wystawie i trzeba było je już pozabierać. Miałam sprawdzić czy wszystkie są moje a że były zapakowane w rulon więc po przyjeździe do domu postanowiłam je wyprostować.

 

 

DSC05777.JPG

 

Już na samym początku stwierdziłam że trzy foty są nie moje mając pod ręką deskę do prasowania postanowiłam na niej obciążyć zdjęcia z jednej strony płytami a z drugiej żelazkiem a w środek kładąc jeszcze inną rzecz. Na desce do prasowania na stojaczku do żelazka leży zawsze przedłużacz na pięć gniazdek z guzikiem do włączania. Jak prasuję włączam guzik i jest okej. Ale artystka chyba zapomniała o moich zasadach bo włączyła telefon i nie zainteresowała się żelazkiem. Po jakim czasie ktoś dzwonił na telefon i  tu się okazuje że żelazko jest ciepłe a moje zdjęcia przyklejone do żelazka - myślałam że szlak mnie trafi , jak można być tak bezinteresownym i ślepym. Zdjęć  niestety nie dało się oderwać jednego od drugiego - są zniszczone i porwane do połowy. A co najgorsze nie wiem czyje są te trzy zdjęcia.

 

 

DSC05697.JPG

 

Wiedząc że przed kilku laty zrobiłam notkę na starym blogu z tej wystawy postanowiłam ją odszukać by zobaczyć czyje to foty przypisano mojej osobie. Jakież było zdziwienie bo okazało się że notka jest ale bez zdjęć zostały tylko napisy.  A jeszcze rok temu ją pokazywałam znajomej i wszystko było na swoim miejscu. Nie mam siły do tego starego bloga ciągle coś mi tam znika w sumie na dzień dzisiejszy jest wiele do uzupełnienia - pozostałam na starych zasadach więc muszę cierpieć ale nie w ten sposób by foty raz wstawione ciągle znikały. Gdybym kilka lat temu pozostała przy nowych zasadach blogowych ten zielony blog by dawno zniknął  - dlatego założyłam nowy. Muszę napisać do administratora dlaczego ciągle coś się  na nim dzieje.

 http://maria.bloog.pl/

 

DSC05742.JPG

 

DSC05709.JPG

 

SLAJDZIK Z PODKŁADEM MUZYCZNYM...

 

DSC05725.JPG

 

page.jpg

 

DSC05734.JPG

 

DSC05747.JPG

 

3.JPG

 

page.jpg

 

DSC05732.JPG

 

DSC05744.JPG

 

DSC05748.JPG

 

DSC05774.JPG

 

DSC05715.JPG

 

page.jpg

 

DSC05773.JPG

 

 

GARNEK.PL  YOUTUBE  FACEBOOK.M  SAMO ŻYCIE  SLAJDZIK      FB.SKARBY